VŠEOBECNÁ/VŠEOBECNÝ ÚČETNÍ (vhodné i pro OZP) - Frýdek-Místek

Zpět na nabídky práce Frýdek-Místek

Nabídka práce VŠEOBECNÁ/VŠEOBECNÝ ÚČETNÍ (vhodné i pro OZP) - Frýdek-Místek

Ke dni 07.02.2024 nabízí Výrobní družstvo VKUS Frýdek-Místek (00031330, Frýdek-Místek) volné pracovní místo na pozici VŠEOBECNÁ/VŠEOBECNÝ ÚČETNÍ (vhodné i pro OZP) v obci Frýdek-Místek (okres Frýdek-Místek).
Nabídnutá (minimální) mzda za (jedna směna) je 26 000 Kč. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 7. 2. 2024 .

Pracovní pozice:
VŠEOBECNÁ/VŠEOBECNÝ ÚČETNÍ (vhodné i pro OZP)
Firma:
Výrobní družstvo VKUS Frýdek-Místek
Místo práce:
Frýdek-Místek (Frýdek-Místek)
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
07.02.2024
Mzda:
26 000 až 30 000 Kč
Požadované dovednosti:
Práce s PC, Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Poslední aktualizace:
7. 2. 2024
Text nabídky:
z:1/12/2023 (vhodné i pro OZP) a:7/2/2024 Náplň práce: - účtování dodavatelských faktur - kontrola správnosti fakturace odběratelských faktur - účtování pokladních dokladů a kontrola bankovních dokladů - účtování skladů, účtování nedokončené výroby - účtování v oblasti majetku - dohled nad oblastí závazkových vztahů z hlediska účetnictví vč. jejich řešení - sestavování a zpracování měsíční uzávěrky - měsíční zpracování DPH včetně daňového přiznání a kontrolního hlášení - kontrola správnosti všech účetních operací v rámci daňové evidence i účetnictví - dohled při fyzické inventuře, zpracování dokladové inventarizaci - sestavování roční účetní závěrky včetně daňového přiznání a odeslání na finanční úřad - zpracovávání statistických výkazů - pracovní doba pondělí až pátek 6:00-14:00 hod. Požadujeme: - minimálně středoškolské vzdělání s maturitou - prokazatelnou praxi v oboru minimálně 2 roky - praktickou zkušenost se zpracováním agendy podvojného účetnictví - orientace v účetních předpisech - výborná znalost práce s PC (především MS Excel) - samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, přesnost, analytické myšlení - předložení výpisu z RT. Kontakt telefonicky, emailem, osobně dle předchozí telefonické domluvy.

Kontaktní údaje

Reference:
Zaměstnavatel:
Výrobní družstvo VKUS Frýdek-Místek
Kontaktní osoba:
Vlasta Brixová, 601 168 231 (7:00-11:00 hod.)

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace