Samostatný účetní / samostatná účetní - Dobruška

Zpět na nabídky práce Rychnov nad Kněžnou

Nabídka práce Samostatný účetní / samostatná účetní - Dobruška

Ke dni 09.03.2023 nabízí VERITAX a.s. (04525272, Dobruška) volné pracovní místo na pozici Samostatný účetní / samostatná účetní v obci Dobruška (okres Rychnov nad Kněžnou).
Nabídnutá (minimální) mzda za (jedna směna) je 30 000 Kč. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 9. 3. 2023 .

Pracovní pozice:
Samostatný účetní / samostatná účetní
Firma:
VERITAX a.s.
Místo práce:
Dobruška (Rychnov nad Kněžnou)
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
01.03.2023
Mzda:
30 000 až 35 000 Kč
Požadované dovednosti:
Práce s PC, Práce s PC - textový editor (Word), Práce s PC - tabulkový procesor (Excel), Práce s PC - internet a elektronická pošta
Poslední aktualizace:
9. 3. 2023
Text nabídky:
Kontakt zasláním strukturovaného životopisu na e-mail zaslat email. Požadujeme - spolehlivost a ochotu učit se novým postupům - zájem o obor, vlastní iniciativu a chuť pracovat na sobě, schopnost týmové spolupráce - praktickou znalost práce MS Office, zejména s MS Excel - komunikační schopnosti. Náplň práce: - vedení účetnictví, zpracování DPH přiznání - sestavení účetních závěrek - komunikace s klienty, péče o vlastní přidělené portfolio klientů. Nabízíme: - nástupní plat 30-35. tis. Kč - podporu ze strany účetních metodiků, auditorů a daňových poradců - možnost profesního rozvoje, inspirativní a odborně zajímavou práci - podporu dalšího vzdělávání a kariérního růstu atd. - pružnou pracovní dobu. Vhodné i pro absolventy. Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Kontaktní údaje

Reference:
Zaměstnavatel:
VERITAX a.s.
Kontaktní osoba:
Olga Pekárková, 602 541 652

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace