Účetní (daňový/á) specialista / specialistka pro obce i příspěvkové organizace - Rychnov nad Kněžnou

Zpět na nabídky práce Rychnov nad Kněžnou

Nabídka práce Účetní (daňový/á) specialista / specialistka pro obce i příspěvkové organizace - Rychnov nad Kněžnou

Ke dni 20.05.2024 nabízí c.k. daňová kancelář, a.s. (25927019, Rychnov nad Kněžnou) volné pracovní místo na pozici Účetní (daňový/á) specialista / specialistka pro obce i příspěvkové organizace v obci Rychnov nad Kněžnou (okres Rychnov nad Kněžnou).
Nabídnutá (minimální) mzda za (pružná pracovní doba) je 30 000 Kč. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 20. 5. 2024 .

Pracovní pozice:
Účetní (daňový/á) specialista / specialistka pro obce i příspěvkové organizace
Firma:
c.k. daňová kancelář, a.s.
Místo práce:
Rychnov nad Kněžnou (Rychnov nad Kněžnou)
Směnnost:
pružná pracovní doba
Nástup dne:
01.06.2024
Mzda:
30 000 až 50 000 Kč
Požadované dovednosti:
Práce s PC, Práce s PC - textový editor (Word), Práce s PC - tabulkový procesor (Excel), Práce s PC - internet a elektronická pošta
Poslední aktualizace:
20. 5. 2024
Text nabídky:
Kontakt zasláním životopisu na e-mail zaslat email nebo telefonicky 724 553 821. Požadujeme: - min. SŠ dokončené vzdělání ekonomického směru - praxe v oboru vítána - znalost účetnictví obcí nebo příspěvkových organizací alespoň v teoretické rovině, praxe výhodou - dobrá znalost MS Office (Word, Excel, Outlook) - důslednost, pečlivost, zodpovědnost - samostatnost a profesionalita. Náplň práce: - kontrola a poradenství v obcích a příspěvkových organizacích - komunikace s klientem on-line i osobně - možnost, v rámci osobního rozvoje, zaměřit se nejen na obce a příspěvkové organizace, ale též na nestátní neziskový sektor či podnikatelské subjekty. Výhody: - pružná pracovní doba - možnost zkráceného úvazku - velká podpora osobního rozvoje - pevné odborné zázemí - kontroly výstupů práce - zaměstnanecké benefity.

Kontaktní údaje

Reference:
Zaměstnavatel:
c.k. daňová kancelář, a.s.
Kontaktní osoba:
Milan Volf, 724 553 821

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace