Asistent/ka auditora - Domažlice

Zpět na nabídky práce Domažlice

Nabídka práce Asistent/ka auditora - Domažlice

Ke dni 14.02.2023 nabízí BDO Czech Republic s.r.o. (26402220, Domažlice) volné pracovní místo na pozici Asistent/ka auditora v obci Domažlice (okres Domažlice).
Nabídnutá (minimální) mzda za (jedna směna) je 30 000 Kč. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 14. 2. 2023 .

Pracovní pozice:
Asistent/ka auditora
Firma:
BDO Czech Republic s.r.o.
Místo práce:
Domažlice (Domažlice)
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
14.02.2023
Mzda:
30 000 Kč
Požadované vzdělání:
Minimálně USV
Poslední aktualizace:
14. 2. 2023
Text nabídky:
Co Vás čeká? o Přivítáme Vás v menším dobře spolupracujícím týmu plném odborníků s velkým smyslem pro humor, který úzce spolupracuje s dalšími specialisty z oblasti daní, účetnictví, auditu, znalectví atd. o Dostanete příležitost získat zkušenosti v oboru: na začátku se budete hodně učit = o všem, co souvisí s auditem, daněmi a účetnictvím, pod vedením zkušeného kolegy, od kterého se v relativně krátké době můžete hodně dozvědět. o Budete se setkávat se zajímavými lidmi, zodpovědnými za klíčové procesy ve společnosti, analyzovat účetní data, asistovat při přípravě účetní závěrky, reportingu a jiných podkladů o Každý den budete mít pocit, že jste se naučil/a něco nového. Co získáte? o Rozmanitou a inspirativní práci se stejně chytrými a pozitivně naladěnými kolegy jako jste Vy sama/sám. o Přátelský přístup a podporu při Vašem dalším aktivním vzdělávání a možnost dosažení kvalifikace statutárního auditora či pozice odborného poradce v oblasti účetnictví o Čekají na Vás zkrátka cenné zkušenosti, velké možnosti odborného a kariérního růstu v zázemí nejrychleji rostoucí poradenské firmy v oboru v ČR o Flexibilní pracovní dobu a individuální přístup k Vašim potřebám o Samozřejmostí je atraktivní odměňování (13. a 14. plat) a nadstandardní benefity (stravenkový paušál, ovoce a zelenina na pracovišti, příspěvek na sport a kulturu, hrazené firemní akce atd.) Co od Vás čekáme? o Zájem o obor účetnictví a daní o Chuť se stále učit, zlepšovat a vzdělávat o Předpokladem je obstojná komunikace v anglickém nebo německém jazyce o Konstruktivní pohled na věc a chuť pracovat Nutný e-mailový kontakt.

Kontaktní údaje

Reference:
Zaměstnavatel:
BDO Czech Republic s.r.o.
Kontaktní osoba:
Natálie Khedr,

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace