Accounts Receivable Coordinator with German - Brno

Ke dni 29.09.2020 nabízí Gardner Denver CZ + SK, s.r.o. (26699826, Brno) volné pracovní místo na pozici Accounts Receivable Coordinator with German () v obci Brno (okres Brno-město). Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek (jedna směna) je 25000 Kč hrubého.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Accounts Receivable Coordinator with German
Úvazek:
úvazek
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
01.10.2020
Mzda:
25 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem. Plynulá znalost angličtiny a němčiny. Komunikace se zákazníky/distributory dle přiděleného portfolia, vymáhání pohledávek, sjednávání platebních platebních kalendářů atp. Obchodní komunikace v cizích jazycích jak písmem, tak po telefonu. Práce s ERP systémem SAP a jeho nástavbami. Zlepšování procesů v rámci oddělení Accounts Receivable. Zaměstnanecké výhody: Dovolená navíc, Stravenky, Flexi Pass voucher, Multisport karta, Roční bonus, Flexibilní pracovní doba, Vodafone zaměstnanecký program a další Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně USV

Kontaktní údaje

Reference:
19730000791
Zaměstnavatel:
Gardner Denver CZ + SK, s.r.o.
Kontaktní osoba:
Petra Buřvalová +420 725352107 petra.burvalova@gardnerdenver.com

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace