referent/referentka oddělení Účetnictví odboru Finančního - Praha

Ke dni 16.07.2020 nabízí Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (69797111, Praha) volné pracovní místo na pozici referent/referentka oddělení Účetnictví odboru Finančního () v obci Praha (okres Hlavní město Praha). Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek (pružná pracovní doba) je 19730 Kč hrubého.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
referent/referentka oddělení Účetnictví odboru Finančního
Úvazek:
úvazek
Směnnost:
pružná pracovní doba
Nástup dne:
09.07.2020
Mzda:
19 730 Kč
Poznámka k volnému místu:
Nabídky se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem, včetně možného termínu nástupu, zasílejte do 31. července 2020 na adresu elektronické pošty: podatelna@uzsvm.cz předmět e-mailu: VŘ účetní případně na adresu: Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových odbor Personální Rašínovo nábřeží 390/42 128 00 Praha 2 požadavky na uchazeče: střední vzdělání s maturitní zkouškou a praxí v oboru znalost účetnictví - organizační složky státu, případně příspěvkové organizace výhodou znalost účetní legislativy pro organizační složky státu, případně příspěvkové organizace výhodou dobrá znalost práce s PC (MS Office) samostatnost, spolehlivost, komunikační schopnost, pečlivost státní občanství České republiky, občanství jiného členského státu Evropské unie nebo občanství státu, který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru trestní bezúhonnost splnění podmínek ustanovení § 17 odst. 2 a odst. 3 zákona č. 201/2002 Sb. charakteristika pracovního místa: komplexní a samostatné účtování uceleného okruhu účetnictví, zejména pohybu majetku, pohledávek a závazků, bankovních a pokladních operací aplikace příslušných právních předpisů do praxe a vnitřních předpisů Úřadu Platové zařazení podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. Předpokládaný nástup: dle dohody Místo výkonu práce: Praha Pracovní místo je vhodné i pro osoby se zdravotním postižením. Nabídky se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem, včetně možného termínu nástupu, zasílejte do 31. července 2020 na adresu elektronické pošty: podatelna@uzsvm.cz předmět e-mailu: VŘ účetní případně na adresu: Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových odbor Personální Rašínovo nábřeží 390/42 128 00 Praha 2 V případě, že nebudete vyrozuměni do 30 dnů od data ukončení přijímaní přihlášek od uchazečů, nepostupujete do dalšího kola výběrového řízení. Upozornění: Úřad si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu, nebude vracet dokumenty postoupené do výběrového řízení a nebude sdělovat uchazečům (uchazečkám), kteří nebudou vybráni na pracovní pozici, která je předmětem tohoto výběrového řízení, důvody takového rozhodnutí. Úřad si dále vyhrazuje právo nepřijmout žádného z uchazečů nebo prodloužit termín výběrového řízení.

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Neuvedeno

Kontaktní údaje

Reference:
19178960766 (Kontaktní pracoviště Praha 2)
Zaměstnavatel:
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
Kontaktní osoba:
Martina Agyagosová 225 776 686 podatelna@uzsvm.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace