Účetní - administrativa - Praha

Ke dni 17.06.2020 nabízí Cardinal Point s.r.o. (24121819, Praha) volné pracovní místo na pozici Účetní - administrativa () v obci Praha (okres Hlavní město Praha). Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek (jedna směna) je 20000 Kč hrubého.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Účetní - administrativa
Úvazek:
úvazek
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
01.07.2020
Mzda:
20 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
Kontakt: Natálie Gončarová, e-mail: hr@cezpoint.cz MVP: Švédská č.p. 1036/19 Chtěli byste obchodovat v segmentu tak rozsáhlém, že si budete moci vybírat, koho oslovíte dřív?Přidejte k tomu sílu značky Skupina ČEZ, kterou netřeba představovat, a máte obchodníkův sen. Přidejte se k nám a my Vás zasvětíme do tajů obchodování s energiemi a souvisejícími technologiemi jako fotovoltaika, elektromobilita, atd... . Projdete intenzivním interním školením na míru tak, abyste se vše naučili a nemuseli mít žádné obavy. CO U NÁS BUDETE DĚLAT: Dostanete velkou svobodu a samostatnost v organizování pracovního dne - důležité jsou výsledky. o aktivní vyhledávání a získávání nových obchodních partnerů, o realizovat obchodní schůzky s podnikateli z Vašeho regionu a připravovat nabídky na míru, o pracovat na počítači a komunikovat se zákazníky v telefonické i v písemné formě. JACÍ BYSTE MĚLI BÝT: Nemusíte mít žádné zkušenosti v energetice, dobrému obchodníkovy vše rádi naučíme. o obchod v krvi, o silná vnitřní motivace a cílevědomost, o kreativní a konzultativní styl prodeje, o schopnost každodenní práce s internetem, CO NABÍZÍME MY VÁM? motivační systém, který máme nastavený tak, abychom vás odměnili nejen za sjednané obchody, ale také pomocí dalších bonusů, v nichž se odráží rovněž realizované nabídky, aktivita, odhodlání a chuť se rozvíjet. I nový člen týmu má v začátcích stabilní příjem a po zapracování možnosti výdělku bez zastropování, dle dosažených výsledků. Fixní měsíční odměnu plus vysoké bonusy za prodej (průměrný měsíční příjem cca 72.000,- Kč). o volné víkendy i svátky o fajn kolektiv, z kolegů děláme přátele, se kterými rádi zajdeme na pivo o Nadstandartní zázemí a stabilitu firmy, kterou každý z nás potřebuje o široké možnosti Skupiny ČEZ NÁSTUP: klidně zítra nebo dle dohody Zaujalo Vás, co jste si právě přečetli? Tak pojďte do toho s námi!

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Neuvedeno

Kontaktní údaje

Reference:
18941620778 (Kontaktní pracoviště Praha 6)
Zaměstnavatel:
Cardinal Point s.r.o.
Kontaktní osoba:
Arsen Sargsyan 728 222 228 arsen.s@cezpoint.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace