Účetní/ mzdový účetní - Svitavy

Ke dni 17.02.2021 nabízí QANTO VINDICO s.r.o. (28412737, Svitavy) volné pracovní místo na pozici Účetní/ mzdový účetní () v obci Svitavy (okres Svitavy). Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek (jedna směna) je 20500 Kč hrubého.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Účetní/ mzdový účetní
Úvazek:
úvazek
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
17.02.2021
Mzda:
20 500 Kč
Poznámka k volnému místu:
NÁPLŇ PRÁCE: spolupráce při vedení podvojného účetnictví a zpracování svěřeného úseku účetní agendy společnosti, spolupráce při inventarizaci majetku a účtů při účetních závěrkách, spolupráce při přípravě podkladů pro účetní závěrky, audit a reporting, administrativní práce v účetním oddělení, administrativní a koordinační podpora personálního oddělení, spolupráce se mzdovým účetním při zpracování mezd a mzdové agendy v souladu s platnou legislativou, včetně evidence docházky, sledování srážek a exekucí, evidence, spolupráce s kolegy v ekonomickém oddělení, práce s informačními systémy, zodpovědnost za udržování a správnost dat POŽADAVKY: SŠ vzdělání ekonomického směru a prokazatelnou praxi na pozici účetní/mzdové účetní, aktivní znalost MS Office, příjemné vystupování, komunikační schopnosti a organizační dovednosti, schopnost pracovat v týmu i samostatně, pečlivost a pozitivní přístup k práci, smysl pro zodpovědnost, diskrétnost, loajálnost, časovou flexibilitu, odolnost v ůči stresové zátěži, trestní bezúhonnost a případné reference NABÍZÍME: práci v české dynamicky se rozvíjející společnosti s dlouhodobou tradicí, ve které budete odpovídajícím způsobem oceněni za své pracovní nasazení, zkušenosti a schopnosti, práci na hlavní pracovní poměr, odpovědnou a samostatnou práci, férové podmínky spolupráce, možnost profesního rozvoje v prostředí prosperující firmy, přátelský a dynamický pracovní kolektiv, jazykové kurzy anglického jazyka, firemní benefity - bonusy/prémie, slevy na produkty využívané firmou, fástup možný ihned KONTAKT: e-mailem (váš strukturovaný životopis a motivační dopis v českém jazyce, prosím, zasílejte v elektronické podobě na adresu ucetni@qanto.cz. Informace o průběhu a výsledku výběrového řízení obdrží pouze uchazeči, kteří budou pozváni k osobním pohovorům.)

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Neuvedeno

Kontaktní údaje

Reference:
18748080752
Zaměstnavatel:
QANTO VINDICO s.r.o.
Kontaktní osoba:
Lenka Rozlívková 603 800 245 rozlivkova.lenka@qanto.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace