Úředníci v oblasti účetnictví - Praha

Ke dni 05.03.2020 nabízí Správa logistického zabezpečení policejního prezidia ČR - Zbraslav (00007064, Praha) volné pracovní místo na pozici Úředníci v oblasti účetnictví (Účetní - majetková účtárna) v obci Praha (okres Hlavní město Praha). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek (minimálně 40hod týdně) pracovní úvazek (Jednosměnný provoz) je 23460 Kč hrubého.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Úředníci v oblasti účetnictví
Rozšířený popis:
Účetní - majetková účtárna
Úvazek:
Plný úvazek (minimálně 40hod týdně) úvazek
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Nástup dne:
15.03.2020
Mzda:
23 460 Kč
Výhody, odměny
Dovolená navíc
Jiné výhody
Podnikové stravování
Poznámka k volnému místu:
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Na Baních 1035, 156 00 Praha 5 - Zbraslav PRVNÍ KONTAKT e-mailem na adr.: iveta.rousova@pcr.cz ; Kontaktní osoba :Mgr. Bc. Iveta Rousová UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY: Účtování o movitém majetku, předpisy faktur za jeho pořízení a s ním souvisejících služeb v systému SAP, příjem majetku do evidence a jeho následná správa, ověřování formálních náležitostí, správnosti a úplnosti účetních dokladů, příprava a podílení se na inventarizaci majetku, příprava dokladů k archivaci. Zkušební doba 3 měsíce, pracovní poměr na 1 rok s perspektivou převedení na dobu neurčitou. Platová třída 10 dle NV č. 564/2006 Sb., zvláštní příplatek, po zkušební době osobní ohodnocení. Výpis z rejstříku trestů ne starší 3 měsíců, doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání. ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: 25 dnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna, příspěvek na dovolenou dle vlastního výběru, stravování v areálu, vlastní kuchyně, příspěvek na stravování a penzijní připojištění, možnost využití vlastních rekerečních zařízení i pro členy rodiny za zvýhodněné ceny, dětské tábory, odměny při pracovních a životních výročích, možnost poskytnutí bezúročné půjčky. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně Vyšší odborné
Dovednosti:
Ekonomika - Účetnictví
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
18345620768 (Úřad práce Praha 8)
Zaměstnavatel:
Správa logistického zabezpečení policejního prezidia ČR - Zbraslav
Adresa:
Správa logistického zabezpečení policejního prezidia ČR - Zbraslav, Na Baních 1035, Zbraslav, 156 00 Praha 516
Kontaktní osoba:
Mgr. Bc. Iveta Rousová, vedoucí odboru účetnictví iveta.rousova@pcr.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace