Finanční účetní (vhodné i pro absolventy) - Domažlice

Zpět na nabídky práce Domažlice

Nabídka práce Finanční účetní (vhodné i pro absolventy) - Domažlice

Ke dni 14.02.2023 nabízí BDO Czech Republic s.r.o. (26402220, Domažlice) volné pracovní místo na pozici Finanční účetní (vhodné i pro absolventy) v obci Domažlice (okres Domažlice).
Nabídnutá (minimální) mzda za (jedna směna) je 26 000 Kč. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 14. 2. 2023 .

Pracovní pozice:
Finanční účetní (vhodné i pro absolventy)
Firma:
BDO Czech Republic s.r.o.
Místo práce:
Domažlice (Domažlice)
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
14.02.2023
Mzda:
26 000 až 45 000 Kč
Požadované dovednosti:
Práce s PC, Jiné
Poslední aktualizace:
14. 2. 2023
Text nabídky:
Zajímá Vás práce v oblasti financí? Právě hledáme novou posilu do svého týmu v Domažlicích. Co Vás čeká? Přivítáme Vás v menším dobře spolupracujícím týmu plném odborníků, který úzce spolupracuje s dalšími specialisty z oblasti účetnictví, daní, auditu atd. Budete zpracovávat účetní agendu klientů, asistovat při přípravě účetní závěrky, reportingu a jiných podkladů. Dostanete příležitost rozvíjet zkušenosti v oboru – na začátku se budete hodně učit o klientském účetnictví a daních, úzce spolupracovat s velmi zkušenou paní účetní a dalšími kolegy. Každý den budete mít pocit, že jste se naučil/a něco nového. Co získáte? Inspirativní a odborně zajímavou práci ve společnosti kvalitních kolegů. Podporu při Vašem dalším aktivním vzdělávání s možností dosažení účetní certifikace, nebo složení zkoušek daňového poradce. Začlenění týmu špičkových odborníků, kteří Vám rádi poradí. Pružnou pracovní dobu, nadprůměrné finanční ohodnocení a atraktivní firemní benefity.

Kontaktní údaje

Reference:
Zaměstnavatel:
BDO Czech Republic s.r.o.
Kontaktní osoba:
Natálie Khedr,

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace