Úředníci v oblasti účetnictví -

Ke dni 13.06.2019 nabízí SPRÁVA STÁTNÍCH HMOTNÝCH REZERV Praha (48133990) volné pracovní místo na pozici Úředníci v oblasti účetnictví (hlavní účetní v odboru ekonomickém) v obci (okres ). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek pracovní úvazek (Pružná pracovní doba) je 23000 Kč hrubého.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Úředníci v oblasti účetnictví
Rozšířený popis:
hlavní účetní v odboru ekonomickém
Úvazek:
Plný úvazek úvazek
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Nástup dne:
12.06.2019
Mzda:
23 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
místo výkonu práce: Praha kontakt: Moravcová Ivana, tel.: 222 806 284, 607 093 202e-mail: imoravcova@sshr.cz Hlavní pracovní náplň - samostatné účtování na uceleném úseku účetnictví - provádění finanční kontroly účetních dokladů ve vymezeném rozsahu - vkládání účetních dokladů do provozovaného informačního systému a jejich účtování - účtování o pohybech zásob, kontrola, párování účetních saldokont - párování a účtování bankovních výpisů - dokladová inventarizace Odborné předpoklady - minimálně středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou - praxe vítána - znalost účetních předpisů - znalost účtování rozpočtových organizací vítána - přesnost, spolehlivost, týmová práce - vhodné i pro absolventy Ostatní dovednosti - práce na PC, WORD, EXCEL, POWER POINT Platové zařazení: Podle nařízení vlády ČR č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě. Zaměstnání na dobu určitou, po roce praxe na dobu neurčitou. Zaměs.výhody: stravenky, 5 týdnů dovolené. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně ÚSV
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
16416100745 (Úřad práce Praha 5)
Zaměstnavatel:
SPRÁVA STÁTNÍCH HMOTNÝCH REZERV Praha
Adresa:
SPRÁVA STÁTNÍCH HMOTNÝCH REZERV Praha, hl.m. Praha
Kontaktní osoba:
Ivana Moravcová +420 222 806 284 imoravcova@sshr.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace