Odborní účetní všeobecní - Praha

Ke dni 13.05.2019 nabízí Národní institut pro další vzdělávání / zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků / - 001 (45768455, Praha) volné pracovní místo na pozici Odborní účetní všeobecní (Účetní) v obci Praha (okres Hlavní město Praha). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek (minimálně 40hod týdně) pracovní úvazek (Jednosměnný provoz) je 20000 Kč hrubého.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Odborní účetní všeobecní
Rozšířený popis:
Účetní
Úvazek:
Plný úvazek (minimálně 40hod týdně) úvazek
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Nástup dne:
01.06.2019
Mzda:
20 000 Kč
Výhody, odměny
Dovolená navíc
Jiné výhody: 4 dny volna, stravenky
Poznámka k volnému místu:
Požadujeme: SŠ vzdělání s maturitou znalost účetnictví příspěvkových organizací, daňové problematiky (DPH a daň z příjmu), výhodou znalost účetnictví projektů ESIF zkušenosti s tvorbou podkladů pro účetní závěrku, sestavování výkazů zajišťování platebního styku prostřednictvím internetového bankovnictví znalost zpracování cestovních příkazů (i zahraničních) znalosti s účtováním DPH zkušenosti s vedením pokladny a vystavováním faktur dobrá znalost práce na PC (MS Office) znalost programu EIS JASU výhodou snaha učit se nové věci trestní bezúhonnost zodpovědnost, samostatnost, odolnost vůči stres Strukturovaný životopis a motivační dopis zašlete na e-mail distlova@nidv.cz. Do předmětu zprávy uveďte „Účetní“. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
15572740744 (Úřad práce Praha 2)
Zaměstnavatel:
Národní institut pro další vzdělávání / zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků / - 001
Adresa:
Národní institut pro další vzdělávání / zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků / - 001, Senovážné náměstí 872/25, Nové Město, 110 00 Praha 1
Kontaktní osoba:
Miroslava Distlová pam@nidv.cz