Účetní všeobecní - Plzeň

Ke dni 31.01.2019 nabízí Beryko s.r.o. (02852152, Plzeň) volné pracovní místo na pozici Účetní všeobecní (Samostatná účetní s praxí) v obci Plzeň (okres Plzeň-město). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek pracovní úvazek (Jednosměnný provoz) je 30000 Kč hrubého.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Účetní všeobecní
Rozšířený popis:
Samostatná účetní s praxí
Úvazek:
Plný úvazek úvazek
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Nástup dne:
01.02.2019
Mzda:
30 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
Nově otevíráme pozici Účetní, na kterou potřebujeme samostatného a aktivního člověka, který umí pracovat v účetním systému Pohoda, zvládá práci na PC a není mu cizí angličtina. Takový člověk by měl mít znalost aktuálních účetních standardů i daňových zákonů. Výhodou bude zkušenost se zahraničním obchodem (Čína). Náplní práce je kompletní zpracovávání účetnictví, zejména: - účtování přijatých faktur - kontrola příjemek na sklad - stahování bankovních výpisů a párování položek - zpracování plateb do Číny - účtování pokladních dokladů - ruční párování plateb za karetní transakce - zadávání nových zaměstnanců, odchod zaměstnanců, přihlašování na úřady, generování potřebných dokumentů - zpracování mezd - účetní závěrky, roční účetní závěrky - zaúčtování služebních cest, příprava, zpracování a archivace potřebné dokumentace - zpracování daňových přiznání (DPH, souhrnné hlášení, ekologická daň) - komunikace s FÚ Požadujeme SŠ nebo VŠ ekonomického směru s prokazatelnou praxí v účetnictví (5 a více let). Nabízíme stabilní zaměstnání, odpovídající finanční ohodnocení za dobře odvedenou práci, bonusy, zaměstnanecké slevy na produkty značky Xiaomi, příspěvek na stravování, firemní tarif a pohodový kolektiv. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
15257970797 (Úřad práce Plzeň)
Zaměstnavatel:
Beryko s.r.o.
Adresa:
Na Roudné 1162/76, Severní Předměstí, 301 00 Plzeň 1
Kontaktní osoba:
Markéta Křížová info@beryko.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace