Účetní všeobecní - Praha

Ke dni 28.05.2016 nabízí Havlín TZB spol. s r.o. (64942856, Praha) volné pracovní místo na pozici Účetní všeobecní (Účetní) v obci Praha (okres Hlavní město Praha). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek pracovní úvazek (Jednosměnný provoz) je 20000 Kč hrubého.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Účetní všeobecní
Rozšířený popis:
Účetní
Úvazek:
Plný úvazek úvazek
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Nástup dne:
01.06.2016
Mzda:
20 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
Místo výkonu práce: Praha Prvotní kontakt: telefonicky:602396690, e-mai:info@havlintzb.cz Požadujeme: SŠ - ekonomického směru, kompletní znalost problematiky PÚ a legislativy, znalost daňové problematiky a DPH, zkušenost s kompletním zpracováním účetnictví včetně mezd (cca 10 zaměstnanců) a závěrkových operací, znalost práce s PC, MS Office a znalost účetního SW Money S3 podmínkou, administrativní činnost, samostatnost, pečlivost, smysl pro pořádek a detail Popis: zpracování běžných účetních operací finančního účetnictví, kontrola účetních dokladů a jejich evidence, vystavení a zaúčtování faktur vydaných, spolupráce při inventarizaci majetku a závazků, spolupráce na závěrkových operacích, příprava a zpracování podkladů pro DPH a mzdy, vedení agendy smlouvy, archivace, spolupráce s příslušnými úřady nabízíme: perspektivní a zajímavou práci na plný úvazek, odpovědnou a samostatnou práci, flexibilní pracovní dobu, přátelský pracovní a dynamický kolektiv, zaměstnanecké benefity - stravenky ve výši 80 Kč, 4 týdny dovolené, firemní akce. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
10865610783 (Úřad práce Praha 2)
Zaměstnavatel:
Havlín TZB spol. s r.o.
Adresa:
Oldřichova 306/32, Nusle, 128 00 Praha 28
Kontaktní osoba:
Pavel Havlín +420 602 396 690 info@havlintzb.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace